نتایج جستجو برای عبارت :

هم اکنون می‌توانید در افق غربی شاهد #همنشینی (مقارنه) تماشایی سیاره درخشان #ناهید (زهره) و خوشه پروین باشید.

این همنشینی (همیستانی) با چشم غیر مسلح و بدون ابزار اپتیکی نیز قابل مشاهده است. #خوشه_پروین که با نام‌های هفت خواهران، ثریا، Pleiades و M45 نیز شناخته می‌شود، یک خوشه‌ی ستاره‌ای باز (open cluster) است که به سمت "شرق" نشانه رفته و راهنمای مناسبی برای جهت‌یابی در آسمان شب محسوب می‌شود.
اگر به دیدار این #مقارنه زیبا رفتید، ببینید چند ستاره از ستارگان خوشه پروین را می‌توانید بشمارید؟؟
#رویداد_نجومی
Website
Weblog
Instagram
Telegram
[عکس 720×720]
Add a commentمشاهده مطلب در کا
دل ما چو چنگ #زهره که گسسته تار بادا
به گداز ماه منگر به گسستگی زهره
تو حلاوت غمش بین که یکش هزار بادا
حضرت مولانا
هم اکنون شاهد همنشینی (مقارنه / همیستانی) هلال شب سوم ماه مبارک رمضان ۱۴۴۱ و سیاره درخشان ناهید (زهره) با جدایی زاویه‌ای ۶.۳ درجه در افق غربی آسمان هستیم.
با کمی دقت می‌توانید نور #زمین_تاب را‌ نیز گرداگرد ماه مشاهده کنید. زمین تاب در حقیقت نور خورشید است که از زمین بازتاب شده، به ماه رسیده و سپس توسط ماه انعکاس می‌یابد.
عکس: سجاد ص
رازش را فهمیدم. راز این لبخند عمیق که از همان تا زدن اول کاغذ، مجذوبم کرد. رازش را این بار که از خودش گفت فهمیدم. راز زهره صبر است. صبر آدم را عمیق می‌کند، حتی لبخندها را هم عمیق می‌کند..خنده زهره برای من یعنی روزهای سخت می‌گذرد.
در روزگاران پیشین، شغلی بنام خوشه ‌چینی وجود داشت. آنها که دست شان تنگ بود و خرمن و مزرعه ای نداشتند، پشت سر دِروگر ها راه میرفتند و خوشه های جامانده را از زمین بر میداشتند و گاها صاحب مزرعه به دروگران دستور میداد که شلخته درو کنند تا چیزی هم گیر خوشه چین ها بیاید. حافظ نیز در شعرى چنین میفرماید : 
ثوابت باشد ای دارای خرمن
اگر رحمی کنی بر خوشه چینی
دستفروشان «خوشه چین» های روزگار ما هستند، آنهایى که در این هوای سرد چشم دارند به اینکه از جیب ما
در روزگاران پیشین،  شغلی به نام خوشه‌چینی وجود داشت. آنها که دست شان تنگ بود و خرمن و مزرعه ای نداشتند می رفتند و پشت سر دروگران راه می رفتند و خوشه های جامانده را از زمین بر می داشتند و گاها صاحب مزرعه به دروگران دستور می داد که شلخته درو کنند تا چیزی هم گیر خوشه چین ها بیاید. حافظ می فرماید :
ثوابت باشد ای دارای خرمناگر رحمی کنی بر خوشه چینی

فکر می کنم بسیاری از دستفروشان، «خوشه چین» های روزگار ما هستند، آنها که در این هوای سرد چشم دارند به

مثل کسانی که اموال خود را در راه خدا انفاق می کنند همانند بذری است که هفت خوشه برویاند و در هر خوشه یکصد دانه باشد .

هر دانه ای در هر زمینی هفت خوشه که در هر خوشه صد دانه باشد نمی رویاند 
بلکه باید دانه سالم ،زمین مستعد ،زمان مناسب ،و حفاظت کامل باشد . انفاق نیز همین طور است باید از مال حلال با قصد قربت بدون منت با شیوه نیکو و غیره باشد . 
انفاق تنها پاداش اخروی ندارد بر خلاف برخی ها که فکر می کنند جزای  کار نیک فقط در آخرت است .
قرآن کریم سوره
نایزیلام (میدازولام) اسپری بینی
شرکت: UCB، Inc.
تاریخ تصویب: 17 مه 2019
درمان: Clusters تشنج

نزیلام (میدازولام) یک بنزودیازپین تزریقی است که برای درمان حاد خوشه های تشنج مشخص شده است.
FDA  نازلین (میدازولام) اسپری بینی برای درمان خوشه های تشنجتصویب می کند
بروکسل (بلژیک) و آتلانتا، جورجیا (ایالات متحده) - 2019 مه 20: UCB امروز اعلام کرد که اداره غذا و داروی آمریکا (FDA) یک برنامه جدید برای جدیدترین داروهای ضدویروسی AED (میذالام) اسپری بینی با CIV، یک بنزودیازپین برای
دانلود خلاصه کتاب روش تحقیق زهره سرمد

دانلود خلاصه کتاب روش تحقیق زهره سرمد

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
خلاصه کتاب روش های تحقیق در علوم رفتاری + تست های کتاب ...nasirian.com › دانشگاه › خلاصه کتابخلاصه کتاب روش های تحقیق در علوم رفتاری زهره سرمد که به صورت فایل پاورپوینت هست به همراه تست های استخراج شده از این ... برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.
جزوه کتاب روش های تحقیق در علوم رف
پاورپوینت خوشه بندی فازی فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 20حجم فایل: 1732 کیلوبایت قیمت: 4400 تومان
توضیحات:پاورپوینت خوشه بندی فازی (Fuzzy Clustering) در 20 اسلاید، ارائه کلاسی کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع، در قالب فایل pptxفهرست برخی از مطالب:گذری بر یادگیری ماشین و کاربردهای آنمفاهیم خوشه بندی- معرفی- مراحل فرآیند خوشه بندی- روش های خوشه بندیخوشه بندی فازی- رویکرد فازی- افراز فازی- خوشه بندی فازی احتمالی- خوشه بندی فازی تختکارب

برای تزیین جشن ها و یا مراسمات شادی می توانید از گل های خوشه ای استفاده کنید. درست کردن این گل ها بسیار ساده و کم هزینه است و برای تزیینات مختلف می توانید آنها را بسازید.

روش درست کردن گل خوشه ای کاغذی
برای درست کردن گل خوشه ای به کاغذ رنگی (ترجیحا کاغذکشی)، قیچی، نخ ضخیم و سوزن نیاز دارید. ابتدا با کاغذ رنگی چند نوار با عرض پنج سانتی متر درست کنید. بعد نوارهای کاغذی را تا بزنید. فاصله بین هر تا باید حدود پنج سانتی متر باشد.

به این ترتیب همه
روزی ابلیس نزد فرعون رفت. فرعون خوشه‌ای انگور در دست داشت و تناول می‌کرد. ابلیس گفت: آیا می‌توانی این خوشه انگور تازه را به مروارید تبدیل کنی؟ فرعون گفت: نه. ابلیس به لطایف‌الحیل و سحر و جادو، آن خوشه انگور را به خوشه‌ای مروارید تبدیل کرد. فرعون تعجب کرد و گفت: احسنت! عجب استاد ماهری هستی. ابلیس خود را به فرعون نزدیک کرد و یک پس گردنی به او زد و گفت: مرا با این استادی و مهارت حتی به بندگی قبول نکردند، آن وقت تو با این حماقت، ادعای خدایی می‌کنی
داستان در مورد شاهنامه اخرش خوشه موضوع انشا شاهنامه اخرش خوشه مثل نویسی جایی که نمک خوردی نمکدان مشکن مثل نویسی با ماه نشینی ماه شوی با دیگ نشینی سیاه شوی مثل نویسی تهی پای رفتن به از کفش تنگ مثل نویسی فلفل نبین چه ریزه بشکن ببین چه تیزه مثل نویسی فلفل نبین چه ریزه بشکن ببین چه ریزه شاهنامه آخرش خوشه
انشا در ادامه مطلب
ادامه مطلب
انبوه و درخشنده چنان خوشه ی انجم
(تعبیر زمینی هم اگر خواسته باشی
چون خوشه ی انجم نه که چون خوشه ی گندم)
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
مشاهده مطلب در کانال
خوشه هایی از گندم که از روی تکبر
سر برافراشته و خوشه های دیگری که از
روی تواضع سر به زیر آورده بودند
نظرم را به خود جلب نمودند...
و هنگامی که آنها را لمس کردم،
شگفت زده شدم
خوشه های سر برافراشته را تهی از دانه
و خوشه های سر به زیر را
پر از دانه های گندم یافتم
با خود گفتم:
در کشتزار زندگی نیز،
چه بسیارند سرهایی که بالا رفته اند
اما در حقیقت خالی اند....!!
#لقمان_حکیم
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
✦ @Parsa_Night_narrator ✦
#کانال_آوای_شبانه_پ
رمان خوشه‌های خشم؛ The Grapes of wrath نوشته جان اشتاینبک است در محکومیت بی‌عدالتی و روایت سفر طولانی یک خانواده تنگدست آمریکایی است که به امید زندگی بهتر از ایالت اوکلاهما به کالیفرنیا مهاجرت می‌کنند اما اوضاع آن‌گونه که آن‌ها پیش‌بینی میکنند پیش نمی‌رود. اتفاقات این رمان در دهه سی میلادی و در سال های پس از بحران اقتصادی بزرگ آمریکا روی می‌دهد.
جان اشتاین‌بک، رمان خوشه‌های خشم را در مدت پنج ماه که خودش آن را از سخت‌ترین و پرفشارترین دوره‌
تحلیل خوشه ای مجموعه ای از مشاهدات را به دو یا چند گروه نامعلوم و ناسازگار متقابل طبقه بندی می کند، که بر اساس ترکیب های از متغیرهای بازه ای قرار دارند. هدف این تحلیل کشف سیستم مشاهدات سازمانی، که معمولا مردم هستند به گروه است که در آن اعضای گروه در اموال عمومی سهیم اند. در کل از لحاظ شناختی، رفتار با افراد و پیش بینی رفتار یا مالکیت ها بر اساس مشاهدات رفتاری و مالکیت های دیگر دشوار است.
تحلیل خوشه ای، گروه های نامعلوم را طبقه بندی می کند. این
معجون هفتگی☕☕☕☕ساعت ۳ به وقت کافه روزگارطبق معمول من جایی زهره شیک و معجون ازین تیپ‌نوشیدنیاطبق معمول یه عالم کاغذ خودکار رو میز کافی شاپاینبار میخواستم جبران کنمهفته ی پیش فقط زهره خلاصه گفته بودخوشبختانه با حذف کردن چند تا از حاشیه های بیهوده ی زندگیم ک فقط ذهنمو شلوغ میکرد برنامه هام منسجم تر شده بودمن و زهره دوست اینستاگرامیم‌ک اشتاییم باهاش از اتفاق های نااااب زندگیم بود هر هفته میریم و با هم از مهندسی انگیزش حرف میزنیم اون بهرا
پایه هفتمی ها و دهمی هاقابل توجه دانش آموزان متقاضی مدارس استعداد درخشان ثبت نام در آزمون ورودی پایه های هفتم و دهم مدارس استعدادهای درخشان آغاز شد‌. ⏳مهلت ثبت نام:از شنبه ۲۶ بهمن لغایت شنبه ۳ اسفند 98جهت دریافت اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما بروید @cofenet_itnet_pv
اگر در گروه بندی جامعه، واریانس بین طبقات کم ولی در داخل طبقات زیاد باشد(عکس نمونه گیری مطبق)، از روش نمونه گیری خوشه ای استفاده می شود . یعنی اگر در گروه بندی جامعه بین طبقات مختلف تفاوت زیادی وجود نداشته باشد، ولی بین افراد هر طبقه تفاوت زیادی وجود داشته باشد در این صورت از روش نمونه گیری خوشه ای بهره می گیریم در این جا هر طبقه را خوشه می نامند. بر عکس نمونه گیری تصادفی طبقه ای که در آن گروههای همگن هستند در نمونه گیری خوشه ای گروهها ناهمگن
دیوونگی یعنی من اینجا بشینم و به تو فکر کنم
قطعا عقلم هزار بار بهم میگ بهتر از تو هم هس ولی دلم خوشه به تو!
چی بگم من همیشه مغرور بودم ولی هیچ وقت خودخواه نه
ولی تو خودخواهی خیلی..
تموم باید کنم این جریانات فکری رو بچشم یه زندگی نو و تازه رو
_
یادم بمونه: اره نه اون 3 درصده.. متعادل :)
_
حال روحیم خیلی خوب نیس به محض بهتر شدن مینویسم واستون ترمک های عزیز
این پست هم مربوط به حال دل خودم بود و ربطی به دانشگا و رشته نداش
تو یه چشم بهم زدن، یه ماه از سال جدید هم گذشت. فردا هم روز اول اردیبهشته. با شرایط این روزها به سختی میشه بیرون رفت و پرسه زد. با این همه نباید فرصت این روزها رو که مقارنه با سبز شدن طبیعت از دست داد. سبز شدن درخت ها و شکوفه دادنشون. عطری که تو هوا می پیچه و هوای لطیفی که تو باقی روزهای سال کمتر میشه تجربه اش کرد.
پیاده رویی هست که این روزهای سال هر وقت از اون بگذری، عطر گل ها و درخت های خونه ی مجاورش بسیار فرح بخش هست. اما شاید بیشتر از دو ماه باشه ک
در پستهای قبلی با یادگیری با نظارت و بدون نظارت آشنا شدیم.
خوشه بندی یا Clustering از روشهای داده کاوی است که از یادگیری بدون نظارت استفاده می کند. در واقع خوشه بندی بدون داشتن یک مثال آموزشی و بدون هر گونه ناظر سعی در پیدا کردن شباهتهای موجود در داده ها دارد به گونه ای که موارد شبیه بهم در یک خوشه قرار می گیرند و موارد داخل دو خوشه متفاوت با هم تفاوت فاحشی دارند. شباهت بین دو مورد بر اساس فاصله اقلیدسی بین آن دو سنجیده می شود به گونه ای که هر چه فاصل
در ستایش Jane Darwell، بازیگر نقش ماندگار "Ma" در "خوشه‌های خشم"
یکی از به یادموندتی‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین نقشهای مادر رو در تاریخ سینمای آمریکا (و شاید هم کل تاریخ سینما)، بی‌شک "جین دارول" در فیلم کلاسیک "خوشه‌های خشم" اثر ماندگار "John Ford" بازی کرده. فیلم محصول سال 1940 و روایتگر زندگی خانواده ای کشاورزه که در دورۀ تحول اقتصادی آمریکا در اون دهه‌ها و توسعه ماشین‌ها و صنعتی‌شدن زندگی‌ها، ناچار به واگذاری زمین و سرمایۀ خودشون میشن و برای بدست آو
 نماینده خوشه انگشتر استان نیز در این همایش به مشکلات فعالان این عرصه اشاره کرد و گفت: نبود بازاچه ویژه صنایع دستی ، نبود بیمه هنرمندان، نبود تسهیلات کم بهره، اجرایی نشدن قانون حمایت از هنرمندان و حمایت نکردن از ثبت جهانی عقیق  و انگشتر قم از عمده مشکلات فعالان این عرصه است .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما در این همایش استاندار قم گفت: رونق تولید در بخش صنعت یکی از محورهای مدیریتی سطح استان در سال رونق تولید است که راه اندازی خوشه انگشتر اس
احتمال برگزاری آزمون استعدادهای درخشان بعد از ۱۵ خرداد
رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان:
برای اعلام زمان آزمون باید منتظر بمانیم تا ببینیم ستاد کرونا چه زمانی اجازه برگزاری آزمون را می‌دهد. پیش فرض ما این است که آزمون در خرداد ماه برگزار خواهد شد و امیدواریم تا آن زمان مشکل برطرف شود.
احتمالا آزمون مدارس استعدادهای درخشان بعد از ماه مبارک رمضان و تقریبا بعد از ۱۵ خرداد ماه برگزار خواهد شد.

وقتی مژی گم شد : داستان دخترهایی آرزو به دل مانده، آرزوی سرزمینی مطابق میل شان

وقتی مژی گم شدنویسنده: حمیدرضا شاه آبادیانتشارات: کانون پرورش فکری کودک و نوجوان
معرفی:
دخترها در همه جای دنیا مظلوم واقع شده اند. به همین خاطر همیشه دوست دارند کاری کنند متفاوت از شرایطی که در آن زندگی می کنند. هرکس از هرچه دارد راضی نیست.این رمان داستان دخترهایی است که آرزوی سرزمین دیگری دارند مطابق میلشان، چقدر خواندنی و جالب است… وقتی مژی گم شد را از دست ند
زهره حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص فعالیت‌های خود در سال جاری گفت: فعلاً که هیچ کاری نه از سینما و نه از تلویزیون به من پیشنهاد نمی‌شود. این روزها فقط برای حضور در خیریه‌ها از ما دعوت می‌شود اما دیگر خبری از بازیگری نیست.
وی در همین راستا ادامه داد: تولیدات هست و اتفاقاً کارهایی در سینما تولید می‌شوند اما انگار من و امثال من نباید در هیچکدام از آنها باشیم و هیچ پیشنهاد قابل تاملی ا
در
زنبورداری آبان ماه هوا در ایران مرکزی بتدرج سرد می شود به طوریکه در اغلب
نقاط زنبورها از نیمه دوم این ماه کم کم به خوشه زمستانی می روند.
فقط
بعضی از روزها که هوا آفتابی و کمی گرم تر شده باشد از موقعیت استفاده
کرده خوشه زمستانی و کندوهایشان را ترک می کنند و پرواز کوتاه مدتی برای
دفع مدفوعشان انجام می دهند. در شمال ایران هنوز هوا آنقدر سرد نشده که
زنبورها را به خوشه زمستانی بفرستد. کمی دیرتر یعنی در آذر ماه ممکن است
برای مدت کوتاهی به خوشه
مرده بدم زنده شدم گریه بدم خنده شدم
دولت عشق آمد و من دولت پاینده شدم
دیده سیر است مرا جان دلیر است مرا
زهره شیر است مرا زهره تابنده شدم
گفت که دیوانه نه‌ای لایق این خانه نه‌ای
رفتم دیوانه شدم سلسله بندنده شدم
گفت که سرمست نه‌ای رو که از این دست نه‌ای
رفتم و سرمست شدم وز طرب آکنده شدم
گفت که تو کشته نه‌ای در طرب آغشته نه‌ای
پیش رخ زنده کنش کشته و افکنده شدم
گفت که تو زیرککی مست خیالی و شکی
گول شدم هول شدم وز همه برکنده شدم
گفت که تو شمع شدی قب

بامداد ۲۷ و ۲۸ فروردین یعنی امروز و فردا همنشینی قشنگ سه تا سیاره با ماه هست.امروز از ساعت ۳ شروع میشه و ۵ صبح به اوج خودش میرسه.فردا هم ساعت ۵ میتونین این سه تا سیاره رو کنار ماه ببینین.
بالا مشتری، پایین ماه و زحل با هم یه مثلث میسازن. اون طرف هم مریخ هست.
اگه بیدار بودین حتما یه نگاه به اسمون بندازین.
 از اواسط مهر ماه تا اوایل آذر ماه فصل برداشت میوه تازه زرشک قرمز در شهر ستان های بیرجند و قاینات  است. زرشک تازه به سه صورت فروخته می شود:

فروش زرشک تازه با برگ و شاخه 
فروش زرشک تازه خوشه شده  (شاخه های و برگ ها در این شیوه جدا می شوند)
فروش زرشک تازه به صورت دان شده. 

قیمت روز هر دسته از دیگر گروه ها متمایز است. قیمت زرشک تازه با برگ و خوشه در مجموعه زرشک ابرام برا فروش عمده  ۱۵ هزار تومان است. قیمت فروش زرسک تازه خوشه شده ۲۰ هزار تومان و قیم
جزوه معادلات دیفرانسیل خانم دکتر زهره مستقیم
این جزوه دست نویس و بی نظیر معادلات دیفرانسیلِ دکتر زهره مستقیم از اساتید برجسته دانشگاه علم و صنعت ایران که در 96 صفحه تنظیم شده که بدون شک شما را در درس معادلات دیفرانسیل کم نیاز از هر کتابی خواهد کرد. ...
دریافت فایل
دانلود سریال سالهای دور از خانه قسمت"پنجم"
کارگردان: مجید صالحی | ژانر: کمدی، خانوادگی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: سال 1398تعداد قسمت ها: 15 اپیزود | مدت زمان هر قسمت: 60 دقیقه | کیفیت: WEB-DLمحصول ایران | حجم: متفاوت | تهیه‌کننده: محمدحسین قاسمیخلاصه داستان:داستان زندگی خنجری (احمد مهرانفر) و زهره (هادی کاظمی) در سریال شاهگوش را پس از ۴ سال دنبال می‌کند. پس از ۱۵۱۲ روز کارتن‌خوابی و فرار خنجری از کلانتری ۱۰۰ ملت، شانس به او رو میکند؛ هم با یک خانم متم
مهم این است که تا کجای این زندگی را میخواهی برای خودت باشی. من یکی وقتی میفهمم فلانی میلیاردر است چنگی به دلم نمیزند. اما وقتی میفهمم استاد همایی فقط بیست هزار نسخه کتاب خطی به کتابخانه بعد از فوتشان اهدا کردند چشم هایم برق میزند، قند در دلم آب میشود. 
مهم این است که بخواهیم چگونه به دنیا نگاه کنیم...

من خیلی دلم برای این آدمهای بیچاره دور و برم میسوزد. وقتی به پیرمرد محلمان نگاه کردم و فهمیدم به یک جا خیره شده است و هیچ نمیگوید، همانطور خیره
قدمت این جسم به زمانی برمی‌گردد که دنیا تنها 3 درصد از عمر کنونی 13.7 میلیارد سال خود را داشت.ما این کهکشان تازه کشف شده را که MACS0647 نامیده شده، به همان شکلی می‌بینیم که در 420 میلیون سال پس از مهبانگ وجود داشت. نور این کهکشان 13.3 میلیارد سال در فضا سفر کرده تا امروز به زمین برسد، فاصله‌ای که معادل انتقال‌به‌سرخ با اندازه تقریبی 11 است.
«به رغم این که عموما انتظار داریم که با استفاده از قدرت بسیار زیاد عدسی گرانشی، کهکشان‌های بسیار دوردست را بیا
*مسیحی و زره علی (علیه السلام)*

_موضوع داستان: اخلاقی_

در زمان خلافت علی (علیه السلام) در کوفه، زره آن حضرت گم شد. پس از چندی در نزدیک مرد مسیحی پیدا شد. علی او را به محضر قاضی برد و اقامه ی دعوی کرد که : 《 این زره از آن من است ، نه آن را فروخته ام و نه به کسی بخشیده ام و اکنون آن را در نزد این مرد یافته ام》. قاضی به شخص مسیحی گفت : 《 خلیفه ادعای خود را اظهار کرد ، تو چه می گویی؟》 او گفت: 《 این زره مال خود من است ، در عین حال گفته ی مقام خلافت را تکذیب
یکی از سنتهای خانه ما ، بیان یک داستان طولانی دارای عواملی شبیه زندگی واقعی است
این داستان گویی راهکاری است  برای آموزش و فرهنگسازی غیر مستقیم به فرزندان. لذا در خانواده ما داستان آقای علوی سابقه طولانی دارد
همسر آقای علوی بانو خانم است و سه فرزند دارد به نام های زهره و زهرا و علی
مثلا اگر فرزند خانه از تاریکی می‌ترسد شب در داستان آقای علوی زهره به یک کمکان تاریک میرود و میترسد بعد چراغ  روشن میشود و معلوم میشود هیچ چیز ترسناکی وجود نداشت .
بسم رب الرفیقعکسی از خوشه پروین
کتبتُ الیک والعبراتُ تَجریعلی الخدّینِ رشّاً بعدَ رشِّ (رَشّی)وکنّا فی اجتماعِِ کالثّریّا (ثریا=پروین)وصیّرنا الزّمانُ بناتِ نعشِِ (نعشی)
برایت نامه نگاشتمو اشک‌هایم دائماً (پشته‌پشته) روی گونه‌هایم می‌بارد
من و تو در اتحاد و اجتماع، مثل خوشۀ پروین بودیم
اما زمانه ما را مثل بنات النعش از هم دور نمودپ.ندر ادبیات فارسی خوشه پروین(ثریا) نماد اجتماع و پیوستگی ست و بنات نعش نماد جدایی و گسستگی. چرا که خوشه پرو
من خودم را دوست دارم.
♦️پس با دل و جان در حال زندگی می کنم.
♦️و با این آگاهی که آینده ام درخشان و شادمان و ایمن است، هر لحظه را به خوبی تجربه می کنم.
♦️زیرا من فرزند محبوب کائناتم و کائنات با مهر و محبت از اکنون تا ابد از من مراقبت می کند.
♦️در جهانم همه چیز نیکوست.
@TheSFA

در پستهای قبلی در مورد تفاوت میان طبقه بندی و خوشه بندی بحث کردیم. در مورد سوال این پست نیز اولین پاسخی که می توان داد این است که الگوریتم K نزدیکترین همسایگی (KNN) یک الگوریتم طبقه بندی و الگوریتم k-means یک الگوریتم خوشه بندی است. منطق الگوریتم KNN به زبان ساده این است که اگر شما شبیه به همسایگانتان باشید، آنگاه شما یکی از آنها خواهید بود. یا اگر سیب شباهت بیشتری به موز، پرتقال و ملون (میوه) نسبت به یک میمون، گربه یا موش (حیوان) دارد، آنگاه به احتمال
مدرسه شاهد شهید باهنر در سال 1360 تاسیس شده و در شهرستان میبد در روبروی بانک ملی قرار دارد.این مدرسه سه پایه هفتم، هشتم و نهم را دارا است.مدرسه دارای 4 معاون پرتلاش و خوش اخلاق است.ضمنا مدیریت مدرسه شاهد شهید باهنر را جناب آقای سقاچی بر عهده دارد.
بسم الله الرحمن الرحیم
و زمانی تأمل کن در انواع گیاهها که از حد و حصر افزون و از حساب و شماره بیرون است، هر یک را شکلی و رنگی و طعمی و بوئی و منفعتی و خاصیتی، یکی غذای بدن می شود، دیگری قوّت تن، آن یک زهر جانگزا و این یک تریاق فرح افزا، آن جان می ستاند و این روح می بخشد. یکی خواب می آورد و یکی خواب را از دیده می برد، یکی مفرّح جان و یکی باعث اندوه بی پایان، این سرد است و آن گرم، این خشک است و آن تر، با آنکه همه از یک زمین روئیده و از یک چشمه آب نوشیده.
مثل ستاره‌هایی که در گنبد آسمان پخش‌اند و از هم دور، تنها شده‌ایم. اما انگار‌ کسی روی زمینی دیگر گفت: آن ستاره‌ها را می‌بینی؟ آنها که «کنار هم‌اند» و بالایشان آن یکی ستاره‌ی کم‌نورتر هست اسمش.. نمیدانم فرقی ندارد چه اسمی رویمان گذاشت. مهم این است که خوشه‌خوشه به هم وصل شده‌ایم و از دید آن یکی زمینی‌ها، خیلی نزدیکیم.
لابد نور ما اگر تا زمین می‌رسد تا ستاره‌های دیگر هم می‌تواند سفر کند. باید بسوزیم، بتابیم، آسمان نورمان را به حرکت وا د
 نرم و درخشان کننده مو
عسل هم خاصیت نرم کننده و هم مرطوب کننده دارد و می توان آن را یک نرم کننده عالی برای مو معرفی کرد. رقیق کننده ها با مولکول های آب پیوند می خورند، رطوبت را به رشته های خشک اضافه می کنند و این امر به نرم و درخشان کردن موهای شما کمک می کند.

آسمان و ستاره‌های درخشان؛ انسان ها را مبهوت خود کرده است کمتر کسی هست که میلی به دیدن این زیبایی طبیعی خداوند نداشته باشد و محو تماشای آن نشود. در همه جا به راحتی نمی توان به نظاره ی این پدیده ی زیبا نشست و لذت برد با این حال افراد زیادی ساعت ها یک مسیر را طی می کنند که  به جایی برسند تا بتوانند از این دیدن ستاره های درخشان لذت ببرند.ادامه مطلب
سلامباز هم امروز با اطلاعات و سایت های مفید تحصیلی در اختیار شما هستیم . امیدواریم این اطلاعات به شما برای  حل مشکلات تحصیلی کمک کند .
مصاحبه دانشگاه شاهد    
سایتی در مورد مصاحبه
اطلاعاتی در مورد دانشگاه شاهد
ثبت نام دانشگاه شاهد    
زمان مصاحبه شاهد
شرایط مصاحبه دانشگاه شاهد
سوالات مصاحبه دانشگاه شاهد
سایتی در مورد ثبت نام
اطلاعاتی در مورد دانشگاه شاهد
سایتی در مورد زمان ثبت نام
سایت ثبت نام دانشگاه شاهد 
نحوه ثبت نام دانشگاه شاهد
اطلا
سلام با وفاترین!خبرت هست که همه دارایی این شاعر شوریده حال، شعرهایی است که خوشه‌ خوشه از گندمزار وجود تو چیده می‌شود؟!با تو هر روز معجزه ای تازه رخ می‌دهد و من درخت پیری هستم که از یُمن خورشید نگاهت در پاییز جوانه زده‌ام چون بهاران.اما این روزها با احساسی پُر از تاول کوچه‌های دلتنگی را طی می‌کنم تا به تو برسم.چندی است تقدیر ناجوانمرد، دورم ساخته از کعبهٔ وجودت. در آرزویم که روزی به حجِ تن‌ات نائل آیم.تا رسیدن به مکهٔ آغوشت همهٔ راه‌ها و م
نهال گردو چیست ؟
درخت گردو از درختان بسیار با ارزش و از پهن برگان و همچینین درختان بلند قد است که رشد آن به 10 الی 40 متر میرسد که
چوب آن نیز از بهترین نوع چوب ها می باشد ودر محدوده آب و هوایی ومناطقی از کشور ایران در انواع مختلف قابل کشت می باشد این درخت در برار سرما و گرما مقاوم است اما قابل ذکر است
 گرمای شدید باعث از بین رفتن مغز گردو می شود و فصل رشد این درخت در فصل سرما می باشد و بیشتر با روش پیوند این نهال
تکثیر پیدا می کند مغز گردو دارای چرب
شرکت روشان نوین با بیش از20 سال سابقه درخشان درعرصه تولید مصنوعات چوبی اعمم از دکوراسیون کابینت mdf کابینت چوبی کمد دیواری قفسه پایهای مبل پنجرهای گریل تخت های سنتی تنه های قلیان کاسهای مخروطی مجهز به دستگاه cnc ده کله و دستگاها های خراطی دستگاخ سوراخ کن اره سه کاره ارهای فلکه دستگاه برش و فارسی بر ذستگاه اور فرز 
  کریستالهای رز صحرا *Desert Rose*رز صحرا نام محاوره ای است که به سازندهای گل رز مانند خوشه های کریستالی گچ یا باریت که شامل دانه های شن و ماسه فراوانی است ، داده می شود. "گلبرگها" بلورهایی هستند که در محور کریستالوگرافی c مسطح شده و در تابش خوشه های کریستالی مسطح باز می شوند.کریستال ها یک شکل دایره ای از صفحات مسطح تشکیل می دهند و شکل را شبیه به شکوفه گل رز تشکیل می دهند.
به ادامه مطلب مراجه نمایید
ادامه مطلب
ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستانهای استعدادهای درخشان(دوره اول) سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ ثبت نام سنجش و پذیرش پایه دهم دبیرستانهای استعدادهای درخشان(دوره دوم) سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ با همراه داشتن رمز همگام و کد ملی و یک قطعه عکس و شناسنامه پدر دانش آموزایرانشهر کافی نت فرزاد
خیلی از اولیا مدارس شاهد رو زیر مجموعه مدارس دولتی می دونن که با شرایط خاص پذیرش دانش آموز رو انجام میده و هزینه ای بابت تحصیل دانش آموزا نمی گیره . اما برای تحصیل تو مدرسه شاهد باید شهریه پرداخت کنیم . اولیا و دانش آموزا قبل از ثبت نام باید از شهریه ثبت نام مدرسه شاهد مطلع باشن .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.tahsilico.com/web/articles/view/310/شهریه-مدارس-شاهد.html
متحوّل کننده های تیپ چهار شخصیتی اینیاگرام
 1- من اکنون رها می­کنم
تمایل به خشم و حمله بر علیه خودم را.
 ٢- من اکنون رها می­کنم ایناگرام
نفرت از خود، و تحقیر خود را.
 ۳- من اکنون رها می­کنم
تمام احساسات ناامیدی و یأس را.
 ۴- من اکنون رها می­کنم
تمام اعمال و افکار تخریبی بر علیه خود را.
 ۵- من اکنون رها می­کنم
این احساس را که من ناتوان و فاقد صلاحیت هستم.
 ۶- من اکنون رها می­کنم
این ترس را که من غیر مهم و دوست نداشتنی هستم.
 ۷- من اکنون رها می­کنم ای
 1- من اکنون رها می­کنم
 ٢- من اکنون رها می­کنم ایناگرام
 ۳- من اکنون رها می­کنم
 ۴- من اکنون رها می­کنم
 ۵- من اکنون رها می­کنم
 ۶- من اکنون رها می­کنم
 ۷- من اکنون رها می­کنم ای
دانلود آهنگ بابک جهانبخش از خوشی میمیرم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * از خوشی میمیرم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بابک جهانبخش باشید.
دانلود آهنگ بابک جهانبخش به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Babak Jahanbakhsh called Az Khoshi Mimiram With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ بابک جهانبخش به نام از خوشی میمیرم
هر کسی عاشقه حال منو میدونه بذار کل دنیا بهم بگن دیوونه بهم بگن دیوونهبذار همه بگن
اسفالت 8 هوابرد ، از بهترین و پرطرفدارترین بازی های مسابقه ای و اتومبیلرانی به شمار می رود که این محبوبیت را می توان به گرافیک خیره کننده ی ان و گیم پلی خاصش نسبت داد! هم اکنون در هشتمین قسمت از سری بازی های آسفالت باز هم شاهد گرافیکی باورنکردنی و صد البته گیم پلی ای باور نکردنی هستیم
ادامه مطلب
ادبیات غنی پارسی لبریز از اشعار عارفانه و عاشقانه‌ای است که، علاوه بر اینکه قلب را وسیع و روح را لطیف می‌سازد، هر دو را جلا می‌دهد تا زنگار از وجودمان بزدایند. در این میان، اشعار شیرین #سعدی که همه‌ی ما کم و بیش با آن آشنا هستیم جایگاه سترگ و انکار ناپذیری در ادبیات‌ کشورمان دارد. همزمان با یکم اردیبهشت ماه، روز بزرگداشت شیخ اجل سعدی شیرازی، تلاش خواهیم با گذری اجمالی‌ بر یکی از زیباترین اشعار این شاعر پارسی‌ گو، به صورت خلاصه‌وار به ار
 دانلود سریال سالهای دور از خانه قسمت دوم
کارگردان: مجید صالحی | ژانر: کمدی، خانوادگی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: سال 1398تعداد قسمت ها: 15 اپیزود | مدت زمان هر قسمت: 60 دقیقه | کیفیت: WEB-DLمحصول ایران | حجم: متفاوت | تهیه‌کننده: محمدحسین قاسمیخلاصه داستان:داستان زندگی خنجری (احمد مهرانفر) و زهره (هادی کاظمی) در سریال شاهگوش را پس از ۴ سال دنبال می‌کند.بازیگران:احمد مهرانفر، هادی کاظمی، آزیتا حاجیان، احسان کریمی، گیتی قاسمی، حدیث میرامینی، آزاده ز
ورود مستقیم به سامانه ثبت نام مدارس شاهد 98-99
از پرتکرارترین سوالاتی که داوطلبان واجد شرایط ثبت نام مدارس پایه هفتم شاهد 98-99 از مشاوران درخت دانش پرسیده اند از نحوه ورود به سایت ثبت نام مدارس شاهد saja بوده است و اینکه نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98-99 در سامانه سجا به چه صورت است در ادامه مقاله هر آنچه در مورد سامانه ثبت نام مدارس شاهد 98-99 باید داوطلبان بدانند را توضیح داده ایم که لینک ورود مستقیم را در زیر قرار داده ایم که با اطلاعات بالا وارد سای
   یک دانه، یک خوشه

بابای  خوب من
با خنده می گوید:
از دانه ای گندم
یک خوشه می روید
         *
 یک خوشه  زیبا
 یک خوشه سنگین
با عطر و بوی نان
 با سفره ای رنگین
         *
با ارزش است آری
گل گرچه باشد کم
یک  قطره از چشمه
یک دانه گندم هم.
بیژن شهرامی
متحول کننده های تیپ 1 اینیاگرام

1- من اکنون رها می­کنم
مقید کردن خودم و دیگران را به رعایت استانداردهای غیر ممکن.
٢- من اکنون رها می­کنم
ترس خود را از کنترل نکردن خود و دیگران و ناراحت شدن از این موضوع.
 ٣- من اکنون رها می­کنم
ترس خود را از سرزنش شدن بابت اعمال اشتباه.
 ۴- من اکنون رها می­کنم
مردود کردن وجود تناقضات در رفتار خودم راه
 ۵- من اکنون رها می­کنم
عقلانی کردن همه ی رفتارهای خودم را.
 ۶- من اکنون رها می­کنم
نگرانی از چیزهایی که نمی­توان
بانک جهانی در سال ۲۰۰۵میلادی ،  مبلغ ۱۴۹ میلیون دلار برای اصلاح شبکه فاضلاب اهواز وام پرداخت کرده است!
آیا میدانستید بیشترین میزان وامی که ایران از بانک جهانی گرفته در سال ۲۰۰۵ میلادی (خرداد ۱۳۸۴) به مبلغ ۲۷۹ میلیون دلار و به منظور اصلاح شبکه فاضلاب شیراز و اهواز بوده است؟
از این میزان۱۴۹ میلیون دلار برای اصلاح شبکه فاضلاب اهواز پرداخت شد ، ولی هیچ وقت‌ دولت گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه نداد و اکنون شاهد آن هستیم که شبکه فاضلاب اهواز
هم اکنون با توجه به استفاده فراوان از فیلتر شکن ها و پراکسی ها توسط افراد و بروز اشکالات فراوان در پیام رسان سروش ، این پیام رسان با کاهش عضو فعال روبرو شده است .
امیدواریم که در آینده نزدیک شاهد حمایت از همه پیام رسان های داخلی توسط دولت و مردم باشیم 
هم اکنون با توجه به استفاده فراوان از فیلتر شکن ها و پراکسی ها توسط افراد و بروز اشکالات فراوان در پیام رسان سروش ، این پیام رسان با کاهش عضو فعال روبرو شده است .
امیدواریم که در آینده نزدیک شاهد حمایت از همه پیام رسان های داخلی توسط دولت و مردم باشیم 
یکی از اصلی‌ترین صنایع زیرمجموعه بخش فناوری در جهان، صنعت خودروسازی است که پیشرفت‌های چشمگیر آن در دو دهه اخیر، تا حدود زیادی سبک زندگی انسان‌ها را تغییر داده است. اتومبیل‌های نوین، ایمن‌تر، جذاب‌تر و راحت‌تر از گذشته هستند، وجود ویژگی‌های متعدد ارتباطی، ناوبری و امنیتی در خودروهای جدید، کارهای روزانه انسان‌ها را بسیار آسان‌تر کرده است و این تنها بخشی از تاثیرگزاری خودروها در زندگی انسان‌ها خواهد بود.

خودروسازی صنعت پویا و رو
 1- من اکنون رها می­کنم
 ٢- من اکنون رها می­کنم
 ۳- من اکنون رها می­کنم
 ۴- من اکنون رها می­کنم
 ۵- من اکنون رها می­کنم
 ۶- من اکنون رها می­کنم
 ۷- من اکنون رها می­کنم
احساس شرم آور
پروب خوشه ای ( کلاستر )
پروب خوشه ای یکی از قسمت های دستگاه اولتراسوند و از لوازم فیزیوتراپی است.
در کار با دستگاه اولتراسوند قسمتی از آن که باید برای درمان بر روی پوست بدن
قرار بگیرد همان سر کوچک دستگاه یا پروب می باشد.
پروب خوشه ای 2 وات با ترکیب دیود لیزر 660 نانومتر و 808 نانومتر
(5*200mW/808nM+10*100mW/660nM) طراحی شده است. برای خرید پروب خوشه ای
با ما تماس بگیرید.
پروب اولتراسوند
پروب خوشه ای در درمان با دستگاه اولتراسوند به کار برده می شود که در درمان ها
بانک جهانی در سال ۲۰۰۵میلادی ،  مبلغ ۱۴۹ میلیون دلار برای اصلاح شبکه فاضلاب اهواز وام پرداخت کرده است!
آیا میدانستید بیشترین میزان وامی که ایران از بانک جهانی گرفته در سال ۲۰۰۵ میلادی (خرداد ۱۳۸۴) به مبلغ ۲۷۹ میلیون دلار و به منظور اصلاح شبکه فاضلاب شیراز و اهواز بوده است؟
از این میزان۱۴۹ میلیون دلار برای اصلاح شبکه فاضلاب اهواز پرداخت شد ، ولی هیچ وقت‌ دولت گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه نداد و اکنون شاهد آن هستیم که شبکه فاضلاب اهواز
دختران حاجی آباد ی مقام سوم رشته طناب کشی در الپمیاد بازی های
بومی و محلی جام خوشه چین استان را کسب نمودند
به گزارش
روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد،  اعزام تیم دختران شهرستان حاجی آباد  به المپیاد بازی های بومی و محلی جام خوشه چین
که به میزبانی شهرستان رودان با شرکت 8 تیم از شهرستان های : بندرعباس ،رودان
،حاجی آباد میناب ،قشم ،جاسک و ... مورخه 27 4/98 در مجموعه ورزشی شهید چمران  شهرستان رودان در رشته  های طناب کشی ،هفت سنگ ،چوب
گاهی دل‌مان عجیب می‌گیرد؛ گاهی بغض‌های نترکیده داریم؛ گاهی به دنبال یک گوش شنوا می‌گردیم؛ گاهی مشکل‌های‌مان آن‌قدر زیاد است که خود را یک کلاف سردرگم می‌یابیم. ولی در بین همه این گاهی‌ها ...
تا خورشید هست و هر روز طلوع می‌‌کند
تا خورشید هست و هر روز غروب می‌‌کند
آسمان مال من است
این زمین مال من هست
ماه خورشید
هر‌چه هست سهم من است
پس به این سهم
خدایا
نور امید مرا
تو نگه‌دار پرنور
که زندگی
هم‌چنان زیبا است

زهره‌مهدیان
اکنون پنج فصل از آن گذشته است، آیا Better Call Saul از مبدا خود بزرگتر است؟ سریال Breaking Bad یک نمایش خوب و کم نظیر است و به درستی یکی از جواهرات درخشان عصر طلایی تلویزیون محسوب می شود. اما من می خواهم دلایلی بیاورم تا بگویم Better Call Saul، که تازه فصل پنجم خود را تمام کرده است، یک برنامه برتر است.

ادامه مطلب
"فرقة بالسیوفِ وفرقة بالرماحِ وفرقة بالحجارهِ وفرقة بالخَشَبِ والعصا..."
پر شده دامن همه با سنگمی زند هر کسی به آقا سنگ"همه کج می روند" حتی سنگمی خورد بر عزیز زهرا، سنگقتلگه شد ز سنگ مالامالآه... زهراست شاهد گودالناگهان تکیه داد بر نیزهیک حرامی زدش به سرنیزهریختند آه... آنقدر نیزهدفن شد جسم شاه در نیزهنیزه ها می رسند در جنجالآه... زهراست شاهد گودالنیتِ قربِ پیرها با چوباستخاره بگیرها با چوبضربه های حقیرها با چوبخُرد شد چوبِ تیرها با چوبتشنه
داوطلبانی که قصد انتخاب رشته دانشگاه شاهد را دارند در وهله اول باید لیست رشته های دانشگاه شاهد را بررسی نمایند . دانشگاه شاهد در 4 گروه آزمایشی ریاضی ، انسانی ، تجربی و هنر پذیرش دانجو دارد که هر داوطلب با توجه به گروه آزمایشی امتحانی خود باید لیست رشته های تجربی دانشگاه شاهد ، لیست رشته های انسانی دانشگاه شاهد ، لیست رشته های ریاضی دانشگاه شاهد را دریافت نماید که البته سامانه مشاوره تحصیلی هیوا به منظور دسترسی هر 4 گروه آزمایشی امتحانی ،
شرایط ثبت نام مدارس شاهد تهران 98-99
شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98 استان تهران شامل سه مقطع می باشد که برای هر کدام از مقاطع هم شرایط ثابت داریم و هم شرایط متغیر که به عبارتی شرایط ثابت همان شرایط عمومی هستند که برای همه دانش آموزان ثابت است و شرایط متغیر برای برخی از پایه ها اختصاصی می باشد لذا قبل از اینکه شرایط ورود به مدارس شاهد تهران در سامانه سجا را توضیح دهیم باید بدانید که:
اولویت ثبت نام مدارس شاهد تهران با چه کسانی است؟
اولویت ثبت نام
شرایط ثبت نام مدارس شاهد تهران 98-99
شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98 استان تهران شامل سه مقطع می باشد که برای هر کدام از مقاطع هم شرایط ثابت داریم و هم شرایط متغیر که به عبارتی شرایط ثابت همان شرایط عمومی هستند که برای همه دانش آموزان ثابت است و شرایط متغیر برای برخی از پایه ها اختصاصی می باشد لذا قبل از اینکه شرایط ورود به مدارس شاهد تهران در سامانه سجا را توضیح دهیم باید بدانید که:
اولویت ثبت نام مدارس شاهد تهران با چه کسانی است؟
اولویت ثبت نام
ای کاش گاهی زندگی همدکمه ی خاموشی داشتیا درون مغز آدمها، کلیدی برای فراموشی.ای کاش گاهی می توانستم مرخصی بگیرم، از زنده بودن..... تا شاید در فراسوی زمان، آرامش گم شده به سویم بازگرددو مونس دل اندوهگینم شود، و آنگاه شاید وقتی دیگر، بار زندگی را سبک تر بر دوش خود احساس می کردم... ای کاش........نغمه های دل شکسته - 12 شهریور 98 - زهره
داوطلبانی که هدفشان از ثبت نام کنکور 99 ، تحصیل در دانشگاه شاهد است باید قبل از هر چیزی شرایط پذیرش دانشگاه شاهد ۹۹ را بررسی نمایند . نحوه ثبت نام دانشگاه شاهد ، تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام کنکور است و داوطلبان باید در زمان ثبت نام در دانشگاه شاهد که همان زمان ثبت نام کنکور است به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند . سامانه مشاوره تحصیلی هیوا به منظور راهنمایی داوطلبان کلیه ی جزئیات مربوط به ثبت نام دانشگاه شاهد را در مقاله ای در اختیار متقاضیان ق
بازی محبوب و فوق العاده هیجان انگیز در سبک بازی های پازل اولین بار در سال ۲۰۰۱ میلادی منتشر شد، این بازی بعدها در سال ۲۰۱۲ به صورت اچ دی برروی پلی استیشن 3 نیز عرضه شد! نسخه ی بهبود یافته ای از بازی نیز در سال ۲۰۱۴ برای کنسول دستی پلی استیشن ویتا نیز عرضه گردید و هم اکنون شاهد عرضه شدن نسخه اندرویدی آن هستیم!
ادامه مطلب
نحوه ثبت نام مدارس شاهد دوره دوم متوسطه 98
نحوه ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم 98 دوره دوم متوسطه یا اول دبیرستان به این صورت می باشد که مرحل به ترتیب:
ورود به سایت سجا به نشانی student.saja.medu.ir و ورود به قسمت دانش آموزان
واردن کردن کد ملی و شش رقم سمت راست شماره سریال شناسنامه دانش آموز پایه دهم
واردن کردن مشخصات دانش آموز و محل سکونت
انتخاب مدرسه (مهم)
واردن کردن امتیاز بندی و سهمیه ها مدارس شاهد برای پایه دهم (مهم)
واردن کردن معدل دانش آموز و ضربدر 15
آسمان و ستاره‌های درخشان؛ انسان ها را مبهوت خود کرده است کمتر کسی هست که میلی به دیدن این زیبایی طبیعی خداوند نداشته باشد و محو تماشای آن نشود. در همه جا به راحتی نمی توان به نظاره ی این پدیده ی زیبا نشست و لذت برد با این حال افراد زیادی ساعت ها یک مسیر را طی می کنند که  به جایی برسند تا بتوانند از این دیدن ستاره های درخشان لذت ببرند.ادامه مطلب

تورهای شاد و هیجان انگیز رفتینگ در رودخانه های زاینده رود و ارمند در استان چهار محال و بختیاری

1- من اکنون رها می­کنم
٢- من اکنون رها می­کنم
 ٣- من اکنون رها می­کنم ایناگرام
 ۴- من اکنون رها می­کنم
 ۵- من اکنون رها می­کنم
 ۶- من اکنون رها می­کنم
نگرانی از چیزهایی که
 Artist: Ryo Nakamura | Music Name: Luminescent | Genre: Trance/House | Released: 2016 | Album: Lumine-scent | Ryo Nakamura - Luminescent (Original Mix and Remix)
هنرمند: ریو ناکامورا | نام موزیک: درخشان | سبک: ترنس و هاس | تاریخ انتشار: 2016 | ملیت: ژاپن
دانلود آهنگ بی کلام (ریو ناکامورا) Ryo Nakamura با نام (درخشان-شب تاب) Lumine scent (به همراه ریمیکس Remix)
ادامه مطلب

1- من اکنون رها می­کنم
٢- من اکنون رها می­کنم
 ٣- من اکنون رها می­کنم ایناگرام
 ۴- من اکنون رها می­کنم
 ۵- من اکنون رها می­کنم
 ۶- من اکنون رها می­کنم
نگرانی از چیزهایی که
هر ساله خیلی از اولیا علاقمندن که فرزندشون رو تو مدرسه شاهد ثبت نام کنن اما به خاطر شرایط قدیمی ثبت نام این مدارس ( که الان خیلی از  این شرایط تغییر کرده ) ثبت نام  رو انجام نمیدن .  تو این مقاله راجع به مدارس شاهد ، زمان ، نحوه و شرایط ثبت نام  مدرسه شاهد برای دانش آموزا و اولیایی که متقاضیه ثبت نام تو این مدارس هستند توضیح دادیم .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.tahsilico.com/web/articles/view/304/ثبت-نام-مدارس-شاهد.html
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

param name="AutoStart" value="False">

یک روز آینه ام را میگیرم دستم و می روم، جایی در انتهای شب، جایی که ستاره ها بازیگوشانه کنار
چند بار تلاش کرده ام که برای او مفصل مطلبی بنویسم ولی هر بار ترسیده ام. برای من که کمی نوشتن بلدم و لذت میبرم از این کار، پا گذاشتن در حال و هوای حاج قاسم و خلق کلمه و ساختن جملات برای آن عزیز سفرکرده خیلی دشواره...
گنجشک را چه زهره ی هم آشیانی ات؟

سنتهای خانه ما
بیان یک داستان طولانی دارای عواملی شبیه زندگی واقعی
راهکاری است  برای آموزش و فرهنگسازی غیر مستقیم به فرزندان
لذا در خانواده ما داستان آقای علوی سابقه طولانی دارد
همسر آقای علوی بانو خانم است و سه فرزند دارد به نام های زهره و زهرا و علی
سایت ثبت نام دانش آموزان مدارس شاهد 98-99
سامانه سجا یا همان سامانه ثبت نام دانش آموزان مدارس شاهد 98-99 از بهار 94 جهت یکپارچه سازی تمامی فعالیت ها و ثبت نام های مدارس شاهد و ایثارگران کشور راه اندازی شده است که تمامی فعالیت های مربوط به مدارس شاهد و ایثارگران از جمله ثبت نام مدارس راهنمایی شاهد 98-99، برگزاری کلاس های جبرانیو تقویتی، گزارشگیری و... از طریق سامانه شاهد سجا انجام خواهد شد.
نگاه کامل سامانه saja.medu.ir ثبت نام مدارس شاهد
سامانه جامع ا
متحول کننده­ های تیپ  پنج شخصیتی اینیاگرام
1- من اکنون رها می کنم
تمام باورهای ترسناک بودن دنیای پیرامون خود را.
٢- من اکنون رها می­کنم
تمام احساس­های خود از ناتوان بودن و نا امید بودن را.
 ٣- من اکنون رها می­کنم
ترس خود از مورد تجاوز قرار گرفتن و پایمال شدن از سوی دیگران را. 
۴- من اکنون رها می­کنم
خیالبافی­های تاریک و ویرانگر خود را.
۵- من اکنون رها می­کنم
منزوی کردن خودم را با طرد کردن دیگران.
 ۶- من اکنون رها می­کنم
این باور را که هیچ کس قابل ا
شرح وضعیت:
استر به فصل هفتم رسید.
خوشه‌ی پروین به گوشه‌ی خودش در کهکشان برگشته بود.
آنجلیکا جلوی در طبقه‌ی دوم ایستاده بود.
 پلوتو به ایستگاه اول - و بیشتر - رسیده بود، اما تصمیم گرفت که برگردد تا جزئیات را در ذهنش تحکیم کند.

شرح وضعیت:
استر به فصل هشتم می‌تازد.
خوشه‌ی پروین به گوشه‌ی خودش در کهکشان برگشته بود.
آنجلیکا جلوی در طبقه‌ی دوم ایستاده بود.
 پلوتو به ایستگاه اول - و بیشتر - رسیده بود، اما تصمیم گرفت که برگردد تا جزئیات را در ذهنش تحکیم کند.

بیان هم شده اینستاگرام!
شده دیجی کالا
از وبلاگ و فضای وبلاگ، آنچنان که تصور میکردم خوشه چینی نکردم...
معدود نویسنده های خوبی هستند که واقعا نویسنده اند. آنها هم در این وضعیت گل و بلبل از درد اقتصاد و بی کسی و بی پولی زار شده اند و دستشان به نوشتن نمیرود...
سردرد خوشه ای
سردرد خوشه‌ای‌ عبارت‌ است‌ از یک‌ نوع‌ سردرد بسیار شدید که‌ به‌طور معمول‌ شامل‌ درد در یک‌ طرف‌ سر، در پشت‌ سر، یا اطراف‌ یک‌ چشم‌ می‌شود. این‌ سردردها معمولاً در یک‌ زمان‌ از روز برای‌ چندین‌ روز یا هفته‌ رخ‌ می‌دهند و بعد فروکش‌ کرده‌ و فرد ممکن‌ است‌ هفته‌ها یا ماه‌ها سردرد نداشته‌ باشد. حدود 90% از بیماران‌ مرد هستند.
هنگامی که از مغز بیماران دارای سردرد خوشه ای، اسکن می گیرند، فعالیت های غیر طبیعی در هیپ
شاگردی از استادش پرسید : عشق چیست ؟استاد در جواب گفت : به گندمزار  برو  و پربارترین خوشه را بیاور . اما هنگام عبور از گندمزرا به یاد داشته باش که
نمی توانی به عقب برگردی .
شاگرد به گندمزار رفت و پس از مدتی طولانی برگشت .

ادامه مطلب
بهترین مارک پنکیکارایش چهره کشیده و سبزه: صورت اشخاص در انواع و اندازه های مختلفی دیده میشود، البته معمولا می اقتدار گونه های رخ را به سه نوع اصلی؛گرد،بیضی و کشیده تقسیم بندی کرد اکنون در حالتی‌که شما در تقسیم بندی جز اشخاص فیس کشیده میباشید به موارد ذیل اعتنا داشته باشید در صورتیکه شما...
ارایش چهره کشیده و سبزه:رخ اشخاص در گونه های و اندازه های مختلفی مشهود است، ولی معمولا می قدرت گونه های صورت را به سه مدل اصلی؛گرد،بیضی و کشیده تقسیم بند
ثبت نام مدارس شاهد 98-99 برای دانش آموزان شاهد به صورت تک مرحله خواهد بود یعنی ثبت نام این دانش آموزان پس از ثبت در سامانه ثبت نام مدارس شاهد به نشانی saja.medu.ir قطعی خواهد بود و این دانش آموزان پس از دریافت نمونه برگه ثبت نام مدارس شاهد 98-99 و تکمیل آن از طریق سامانه می بایست در موعد مقرر به مدرسه مورد نظر مراجعه نموده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند ، لازم به ذکر است با توجه به ظرفیت موجود در این مدارس ثبت نام فقط مختص فرزندان شاهد و ایثارگر نخواهد
مدیریت محترم دبیرستان شاهد کهنوج کرمان نرم افزار سال جدید مدرسه شما آماده است.
می توانید با رمز ارسالی به تلفن همراه تان آن را از لینک زیر دانلود نمایید.

دریافتعنوان: نرم افزار کارنامه ماهانهحجم: 5.38 مگابایتتوضیحات: دبیرستان شاهد کهنوج کرمان 

حس من به زندگی‌ام ، به زندگی خودم و همه‌ی آدم‌های مثل من ، این است که گیر کرده‌ایم توی یک کوچه‌ی بن بست، راه برگشتمان را نابود کرده‌اند . دارم غرق میشوم توی یک اقیانوس از ناامیدی و بی‌فردایی ، دست و پا میزنم که فرو نروم. آدم‌هایی که شاهد دست و پا زدن‌های منند ، لبخند میزنند و میگویند : دلت خوشه. میگویند : بعدش چی؟؟ من اما فقط میخواهم که فرو نروم . می‌دانی ، ما راستی راستی داریم میمیریم . هیچ چیز روشنی شاید منتظر ما نباشد، من در اوایل دهه‌ی
تو دنیایی چشم باز کرده که پذیرفتنش دردناکه. از وقتی یادشه، مجبور به بازتعریف ساختارها و سازه‌سازی بوده. پذیرفتن ممکن نیست. حتی برای چند ساعت. شهری که تو خاموشی مطلقه و همه مرده‌ن. چراغی روشن می‌شه. مثل حبس کردن نفست. یه جایی کم میاری. دلت خوشه که زورت می‌چربه. بزدلیته که غالبه اما. عاقبتت بخیر.
آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان هر چند کاری بزرگ است ، ولی وظیفه ملی و شرعی حکم می کند که در هر صورت کاری در این خصوص باید انجام گیرد.بزودی به نام خداوند منان،شاهد تلاشی هر چند کوچک در امر آموزش فارسی رادراین وبلاگ شاهد خواهید بود.
مواد تشکیل دهنده‌ای که برای سالاد پاستای آسان نیاز دارید

پاستا روتینی سه رنگ
سالاد ایتالیایی
پنیر پارمزان
روغن زیتون
پیاز قرمز
هویجهای ریز (بیبی هویج)
بروکلی
بروکلی
گوجه گیلاسی یا خوشه‌ای
خیار سبز
فلفل دلمه‌ای زرد
طرز تهیه سالاد پاستا رنگی با سبزیجات تابستانی
مواد لازم
۱ بسته پاستا تورینی سه رنگ (پاستا پیچ پیچی)
۱ بسته کوچک گوجه خوشه‌ای، دو نصف شده
۱ و ۱/۲ پیمانه خیار سبز ورقه شده و چهار قسمت شده
۱ و ۱/۲ پیمانه بروکلی ریز خرد شده
۱ پیمانه
روش پذیرش دانشگاه شاهد به صورت متمرکز با شرایط خاص است به این نحو که داوطلبانی که دارای شرایط تحصیل در این دانشگاه باشند به صورت چند برابر ظرفیت برای مصاحبه دانشگاه شاهد دعوت می شوند . سوالات مصاحبه دانشگاه شاهد ۹۹ به دو صورت ارائه می شود شفاهی و کتبی و داوطلبانی که برای این مصاحبه دعوت می شوند باید در زمان مصاحبه دانشگاه شاهد  ۹۹ سر جلسه حاضر باشند . سامانه مشاوره تحصیلی هیوا به منظور رفاه حال داوطلبان نحوه مصاحبه دانشگاه شاهد  ۹۹ را در مق
ثبت نام مدارس شاهد 98 شامل چه کسانی نمی شود؟
ثبت نام مدارس شاهد 98-99 شامل تمامی دانش آموزانی که در پایه اول هر مقطع متقاضی باشند می شود این بدان معنی است که ثبت نام مدرسه شاهد 98 به صورت اینترنتی در سامانه ثبت نام مدارس شاهد سجا شامل دانش آموزانی که میان پایه باشند نخواهد شد.
به عنوان مثال: دانش آموزانی که مقاطع میان پایه شاهد هستند مانند پایه هفتم به هشتم یا پایه هشتم به نهم و همچنین پایه های ابتدایی شاهد به غیر از پایه اول بستگی به این دارد که سا
ثبت نام مدارس شاهد 98 شامل چه کسانی نمی شود؟
ثبت نام مدارس شاهد 98-99 شامل تمامی دانش آموزانی که در پایه اول هر مقطع متقاضی باشند می شود این بدان معنی است که ثبت نام مدرسه شاهد 98 به صورت اینترنتی در سامانه ثبت نام مدارس شاهد سجا شامل دانش آموزانی که میان پایه باشند نخواهد شد.
به عنوان مثال: دانش آموزانی که مقاطع میان پایه شاهد هستند مانند پایه هفتم به هشتم یا پایه هشتم به نهم و همچنین پایه های ابتدایی شاهد به غیر از پایه اول بستگی به این دارد که سا
بإسمک الأعظم

درباره فاطمه ی زهراسلام الله علیها کم گفته ایم و حقیقتاً هم نمی دانیم که ما باید چه بگوییم و چه باید بیندیشیم. به قدری ابعاد وجود این انسیه ی حوراء،این روح مجرد و این خلاصه ی نبوت و ولایت برای ما پهناور و بی پایان و در ک ناشدنی است که حقیقتاً متحیّر می مانیم. می دانید که هم زمانی و هم عصری یکی از چیزهایی است که مانع می شود انسان شخصیتهای درست را بشناسد. اغلب ستارگان درخشان عالم بشریت، در زمان حیاتشان به وسیله هم عصرانشان شناخته ن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها